aquatherm colors
article1-main

Veletrh Moderní vytápění 2017

V prvním únorovém týdnu jsme se jako vystavovatel účastnili veletrhu Moderní vytápění 2017, který se konal na výstavišti v pražských Holešovicích.

Jelikož ke každému projektu přistupujeme individuálně a vždy se snažíme najít optimální řešení, je pro nás naprosto klíčový osobní přístup ke klientovi. Ideálním způsobem tak je účast na oborových veletrzích, kde můžeme širokou klientelu oslovit. S našimi klienty si prostě rádi povídáme!

Když jsme začali přemýšlet o konceptu pro veletrhy v roce 2017, věděli jsme, že chceme něco víc. Našeho produktu si velmi vážíme, a tak bylo jasné, že mu budeme chtít dopřát originální a zajímavou prezentaci. V rámci plánování příprav expozice tak vznikl odvážný nápad na plné zprovoznění našeho produktu aquatherm black system ve vzorových konstrukcích. Cíl byl jasný – chceme ukázat, jak jednoduše, ale zároveň efektivně náš systém funguje. A od výborného nápadu už byl jen krůček k technicky zajímavé realizaci. Díky naší blízké spolupráci s dodavatelem tepelných čerpadel – Divize NIBE ENERGY SYSTEMS CZ jsme vytvořili fantastický koncept tepelného čerpadla NIBE jako zdroje tepla a chladu pro naši expozici. Stavba expozice byla náročná a museli jsme se vyrovnat s několika technickými problémy, které přinesla zejména simulace reálného stavebního objektu jen za pomoci jednoduchých systémových prvků konstrukce samotného stánku. Nicméně jelikož slovo „nejde“ neznáme, se všemi problémy jsme si, jak je naším dobrým zvykem, poradili a v předvečer veletrhu přišla skvělá zpráva – topíme. Díky tomu jsme návštěvníkům veletrhu mohli nabídnout nejen odborná slova, ale i reálný zážitek.

Průběh veletrhu byl pro nás velmi zajímavý a přínosný. Během čtyř dnů jsme oslovili velké množství klientů, a to jak pro projekty standardních rodinných domů, rezidencí a vil, tak i z řad developmentu, projektantů i architektů. Odměnou za únavu, vyčerpání a ke konci veletrhu i drobné rétorické obtíže, nám byl obrovský zájem návštěvníků a velice pozitivní feedback, který se k nám ihned dostával a dostává. A jelikož to nás žene dál a práce je naší vášní, budeme dále posouvat limity!

GALERIE

ZPĚT NA SEZNAM ČLÁNKŮ