aquatherm colors
article1-main

ISH 2017 – Messe Frankfurt – byli jsme tam!

Neprodáváme produkt, prodáváme technologické řešení! Naše práce nás baví, a proto hledáme pro své klienty ty nejnovější trendy ve stavebnictví tak, abychom byli připraveni čelit i těm nejnáročnějším výzvám. A kde jinde najít inspiraci pro naše komplexní řešení než na veletrhu ISH.

Jednou za dva roky se stane Frankfurt nad Mohanem centrem stavebního mezinárodního obchodu a dějištěm mnoha zajímavých a milých setkání. Veletrh ISH je největším světovým veletrhem sanitární techniky, vytápění a klimatizace. V letošním roce se na ploše 250 000 m2 představilo více než 2 400 vystavovatelů včetně lídrů z domova i ze zahraničí, kteří zde prezentovali své nejnovější produkty a technologická řešení.

Vzhledem k významu a prestiži této události nemohl mezi vystavovateli chybět ani náš klíčový obchodní partner – aquatherm GmbH, který zde také pořádal setkání obchodních partnerů napříč kontinenty. Jelikož jsme hrdým členem „aquatherm family“, obdrželi jsme od našich kolegů z Attendornu přátelské pozvání pro náš tým na tuto zásadní oborovou událost, které jsme velice rádi přijali. Na veletrhu jsme navštívili mnoho vystavovatelů a hledali jsme technické novinky a další příležitosti pro rozšíření našich partnerských vztahů, které nám umožňují růst a rozšiřovat portfolio našich služeb. Návštěva ISH ve všech směrech předčila naše očekávání.

Naprosto klíčová pro naši návštěvu byla prezentace společnosti aquatherm. Ta se odehrávala na dvou plochách – centrální, která sloužila k celkovému představení společnosti, a pak plocha určená pouze k prezentaci stropního vytápění a chlazení aquatherm black system. Zde jsme se setkali s produktovým konzultantem pro black system Int., se kterým jsme projednali technické detaily našich projektů a vyměnili si poznatky z oblasti projektování stropních sálavých systémů. Konec dne jsme strávili na centrálním meeting pointu, kde po oficiálním ukončení veletržního dne pokračoval program setkáním partnerů aquatherm GmbH z celého světa. Při této příležitosti byl oficiálně oznámen odchod pana Aloise Sielera na zasloužený odpočinek a do vedení mezinárodního obchodu byl jmenován pan Jorge Quintana. Pana Sielera si velmi vážíme zejména za jeho obrovské zásluhy na postavení společnosti aquatherm ve světě a vybudování její síly v exportu. Obrovským přínosem pro nás bylo setkání s partnery z různých zemí světa. Měli jsme tak jedinečnou šanci vzájemně si vyměnit poznatky a zkušenosti s nejrůznějšími projekty a obchodováním i navázat nové kontakty.

Návštěva veletrhu ISH byla pro nás ohromujícím zážitkem a už nyní se těšíme na nové příležitosti a výzvy, které nám a zejména našim váženým klientům přinese.

GALERIE

ZPĚT NA SEZNAM ČLÁNKŮ